TOP 10 Taro kortų verslui ir karjerai

Visi mes norime žinoti kaip mums seksis versle ir karjeroje, tad nutarėme pateikti Jums TOP 10 Taro kortų verslui ir karjerai.

dtuzasDiskų Tūzas – visi Tūzai prognozuoja naujas galimybes, tad galite tikėtis naujo darbo pasiūlymo, pakėlimo pareigose ar atlyginimo padidinimo.

 

 

lduDvi Lazdos – karjeros planavimas ir kryptingumas, galimybė kelti kvalifikaciją vietoje ar užsienyje, kad lengviau pasiektumėte tai, ko taip norite.

 

 

10dDešimt Diskų – ši korta dažniausiai pranašauja didžius laimėjimus ir sėkmę, teigia, kad pasiekėte savo karjeros viršūnę. Ši korta taip pat nusako stabilumą ir užtikrintumą, pabrėždama, jog susikūrėte sau tvirtą pagrindą tolimesniam karjeros vystymui.

 

maj07Kovos Vežimas – karieta rieda pirmyn su tvirtu nusistatymu. Ši korta parodo, kad tvirtai laikote vadeles, kad turite daugiau kontrolės ir atsakomybės ir, greičiausiai, gausite vadovaujančias pareigas.

 

 

3dTrys Diskai – aukštas komandinio darbo lygis ir bendradarbiavimas – tai sėkmingos karjeros pagrindas. Visapusė pagarba ir atviras bendravimas, laisvas žinių ir patirties dalinimais su kolegomis – visa tai padės Jums būti pastebėtu ir vertinamu kaip savo srities žinovu ir pavyzdžiu kitiems.

 

6lŠešios Lazdos – sėkmė ir viešas pripažinimas darbovietėje. Gali būti, jog būsite paskelbtas kaip „Mėnesio darbuotojas”, apie Jus parašys kompanijos naujienlaiškyje, o galbūt už savo sunkų darbą gausite premiją.

 

 

maj04Imperatorius – panašiai kaip ir Kovos Vežimas, Imperatoriaus korta numato pareigų pakėlimą bei didelę bendradarbių pagarbą.

 

 

8lAštuonios Lazdos – tarptautinės galimybės arba verslo kelionė. Laukite didelio darbinio krūvio ir tempo, jei norite sulaukti gerų rezultatų savo karjeroje.

 

 

8dAštuoni Diskai – įgūdžių tobulinimas, apmokymai ir savišvieta. Būkite pastabūs ir dėmesingi smulkmenoms, nes šį kartą būtent tai ir yra raktas į Jūsų sėkmę.

 

 

2tDvi Taurės – verslo sutarties pasirašymas arba nauja darbo sutartis.

 

 

 

Jei turite kokių pastebėjimų ar papildymų iš savo pačių patirties, pasidalinkite 🙂

Comments are closed.