Taigi, kaip suvokti Taro kortų piešinius? Atkreipkite dėmesį į perspektyvą, iš kurios piešinį stebite. Ar jūs (ar jūsų buriamas asmuo) susitapatinate su piešinio figūra? Jei piešinyje yra daugiau veikėjų, ar regite save juose visuose, ar matote tik savo dalį? Kiekviena korta taip pat gali įkūnyti jus supančius žmones, daiktus, įvykius. Taigi, nustatykite savo (ar buriamo asmens) ryšį su įvairiomis piešinių ir simbolių figūromis ir detalėmis.
Savarankiškai aiškinant Taro, labiausiai padeda visiškas dėmesio sukaupimas į kiekvieną kortą atskirai tuomet, kai ji atverčiama. Tuo pačiu jūs stebite savo reakciją ir pojūčius. Tik būdamas labai įsigilinęs į atverstą kortą ir sykiu stebėdamas savo elgesį, galėsite tiesiogiai, įdomiai ir efektyviai aiškinti kortas ir pažinti save. Taip jūs geriau patirsite ir suprasite akimirkos magiją. Kiekvieną kartą ta pati korta gali papasakoti vis kažką naujo – leiskite jai perteikti jums skirtą žinią.
Simboliai, pavaizduoti ant kortų, kiekvienam žmogui sukelia skirtingas asociacijas. Jos ir turi būti skirtingos, kitaip nieko naujo nepažinsi. Kaip ir sapnai, atrodantys kaip visiška nesąmonė ir nelogiški, padeda nugalėti mąstymo stereotipus. Taip pat veikia ir Taro kortos: jei protas neprasiskverbia į jų prasmę, tai į pagalbą ateina intuicija.
Išvada: ne mąstykite, o stebėkite, naudokitės ne žodžiais, o vaizdiniais. Neieškokite tiems vaizdiniams Racionalaus paaiškinimo – leiskite kortoms laisvai su jumis bendrauti. Ir tada jos duos jums atsakymą į klausimą (-us), ir pakartos tą atsakymą du, tris kartus, jei iš pirmo karto nesupratote pateiktų simbolių.
Simboliai padeda intuicijai. Jie daugiareikšmiai ir todėl priimami skirtingai ne tik skirtingų žmonių, bet ir to paties asmens, bet kitu laiku ir kitom aplinkybėm. Jų „pernešti” ant kito žmogaus pečių ar į kitą situaciją negalima.