XIX – SAULĖ

Pasaulinės ugnies valdovas

Taip ar kitaip, ši korta reiškia tą ilgai lauktą šviesos ir džiaugsmo pasaulį, kurio taip ilgai laukei ir siekei visą savo kelionę. Prasibrauti iki jo sugebėjai tik todėl, kad tave vedė jėga aukštesnė už žmogišką, kurios dėka gyvenimo žiežirba neužgęsta visuose etapuose, kiek jų bebūtų. Ateina eilinio etapo pabaiga, bet tai jūsų nebegąsdina: tu žinai, kad po jo ateis naujas. Tavo protas aiškus, jis išmoko siekti svarbiausio, atmesdamas nereikalinga. Jums daug kas pasiekiama, daug kas jūsų jėgoms; bet protas – baisus ginklas, ir naudotis juo reikia tik su didele atsakomybe.

Kortos reikšmė:

Tu pasiekei aukštą sąmonės lygį.
Turi turtingą, išmintingą sielą, ir
Dabar tu žinai, kas yra laimė. Tu
Į pasaulį paleidai palikuonis,
Užauginai medį ir nužudei gyvatę.
Tu supratai, kame slypi tavo
Paskirtis, atsiskaitei su karmine
Skola ir dabar gali tame padėti
Kitiems. Būk jiems malonus.

Tiesiai praktiniam plane ši korta gali reikšti greitą vaiko gimimą. TAI PATI GERIAUSIA ARKANO KORTA. Reiškia laimę, materialią gerovę, gerą sveikatą, didelius pasiekimus bet kurioje veiklos srityje. Išradingumas, aplinkinių pagarba, žodžiu – gyvenimo aušra. Kai kada ši korta reiškia šventę dėl didelio pasisekimo – triumfas, apdovanojimas, optimizmas, gera ateitis. Taip pat reiškia ilgalaikių norų išsipildymą: vaiko gimimą arba džiaugsmą dėl vaikų pasiekimų. Saulė visada reiškia norų išsipildymą.

Perversta reiškia sunkumus kontaktuojant su žmonėmis, problemas santuokoj ir partnerystėj, nesusipratimus, neteisingus sėkmės įvaizdžius, nereikalingą rūpestingumą, aktyvumą, kuris neduoda rezultatų. Kai kada reiškia problemas dėl sveikatos ar šeimynines bėdas. Šioje pozicijoje korta reiškia, kad visa palanki Saulės įtaka yra nusilpusi. Sėkmė bus pasiekta, bet tik po didelių pastangų. Viltys ir svajonės širdies reikaluose išsipildys nepilnai. Galimas laikinas išsiskyrimas su mylimu žmogumi.

 

Ankstesnė korta: XVIII – Mėnulis | Kita korta: XX – Teismas

Comments are closed.