XX – TEISMAS / ERDVĖ IR LAIKAS

Pirmapradės ugnies dvasia

Korta reiškia prieštaravimą, simbolizuotą prabudimą, atsinaujinimą ir grįžimą prie senų reikalų ir projektų, o taip pat dvasinę energiją. Atėjo laikas įveikti netektis ir pakilti naujam gyvenimui,- sako ši korta. Dabar tu žinai, kad visa tai pasiekti galima tik peržengus slenkstį, kuris kažkada atrodė neprieinamas. Durys uždarytos tik nuo apsunkusios kūno naštos, įpročių ir prisirišimo prie praeities. Šešėlis lengvai tai pereis. Tapk šešėliu blogiui, palik viską, kas žemiška, ir tavo dvasia pasieks laisvę. Angelas jau sutrimitavo, tu pakviestas. Stok ir eik.

Astrologijoje šią kortą sieja su hipotetine Vulkano planeta, įkūnija protingą kūrybinį pradą, iš blogio sukuriantį gėrį.

Išmokite atleisti.

Kortos reikšmė:

Į tavo gyvenimą ateina nauja.
Gyvenimas įgauna naują išmatavimą.
Tu daugiau ne „atskirai paimtas”
Individas, o dalis Visavienybės,
Kosminės energijos vedlys ir
Perdavėjas. Atidžiau įsiklausyk į jos
Signalus, į dangiškojo trimito
Garsą: dabar tu – Dievo pasiuntinys,
Aukščiausių jėgų ginklas. Pasistenk
Suprasti tau duoto uždavinio prasmę
Ir išpildyk jį garbingai.

Praktiškai kūrybiškam žmogui (artistui, poetui, dailininkui) ši korta reiškia naujo kūrybinio įkvėpimo periodą, aktyvų darbą, galbūt naujų formų paiešką. Iš esmės ji dažnai reiškia naujų jėgų antplūdį, „antro kvėpavimo” atsivėrimą, perėjimą į naują kokybę.

Tiesiai reiškia sveikatos pagerėjimą ir palankumo augimą. Sprendimas pradėti naujus darbus, kurie gyvenimą pasuks gera linkme. Džiaugsmas dėl svajonės išsipildymo. Taip pat reiškia situaciją, kuomet po ilgo sąstingio pagaliau įvyko geros permainos. Apdovanojimas, atlyginimo pakėlimas, poilsis po sunkaus darbo. Žodžiu – tikslo pasiekimas.

Perversta perspėja: neužtrukite darant sprendimą, nes jį vis tiek teks padaryti. Nepavėluokit, naudokitės proga! Uždelsimas grasina praradimais. Dėl jūsų kaltės gali iškilti nenugalimi sunkumai. Nebijokit permainų. Jei kaimyninės kortos nesako nieko konkretaus, tai galima manyti, kad aplinkybės nepasikeis, kol tas, kurį buria, nepradės ryžtingai veikti. Asmeniniuose reikaluose gali reikšti išsiskyrimą, netgi santuokos pabaigą.

 

Ankstesnė korta: XIX – Saulė | Kita korta: XXI – Pasaulis

Comments are closed.