XXI – PASAULIS / VISATA

Didysis laiko naktyje

Arkanas reiškia ramybę ir aplinkinio pasaulio harmoningą tobulumą. Netgi tada, kai ją vadina „chaosu”, ji suprantama ne kaip netvarka, o kaip pirmapradis, tobulas savo beformiškumu aplinkinis pasaulis. Ši korta – tai žmogus, radęs savo pusę, pasiekęs aukščiausią pažinimo laiptelį ir harmoniją su Visata. Jis laisvas. Kelionė užbaigta. Siela įvykdė savo pavedimą.

Tačiau nesustokite, judėkite, neišleiskite iš akių judėjimo ir ritmo, esančių kiekvienoje akimirkoje ir kiekviename įvykyje. Įsitikinimas, kad viskam skirtas savo laikas, savo ribos ir matas, padės atpažinti ir patiems nustatyti jūsų laiko ženklus!

Kortos reikšmė:

Tavo gyvenime viskas įgavo savo
Galutinę, tobulą formą. Tu
Įsitikinęs savo pašaukimu ir
Darai tai, ką turi. Išsilaisvinęs
Iš iliuzijų, tu priėmei pasaulį
Tokiu, koks jis yra, ir radai jame
Savo vienintelę vietą.

PASKUTINĖ DIDŽIOJO ARKANO KORTA – sėkmės, norų išsipildymo, tikslo pasiekimo, ateities planų simbolis. Laukia eilė gerų įvykių, kurie duos gerą vaisių. Simbolizuoja kažkokio gyvenimo etapo pabaigą ir naujo pradžią. Gali reikšti aplinkinių palankumą, oficialų pripažinimą, pagyrimą, savo veiksmų teisingumo įsitikinimą. Tikėjimas ateitimi. Kai kuriais atvejais – gyvenamosios vietos pakeitimas ir tolima kelionė.

Perversta ši korta kalba apie tai, kad laikas didelėms permainoms į gerą dar neatėjo. Laukiamų rezultatų dar nebus. Vienok, nepraraskit vilties! Kartais tokia kortos padėtis reiškia sėkmę, sujungtą su nusivylimu, arba pralaimėjimą meilėje.

 

Ankstesnė korta: XX – Teismas | Kita korta: Balta korta

Comments are closed.