Taro kortos. Nuo ko pradėti?

cropped-IMG_66891.jpg

Naudokite visas 78 kortas. Iki 1910 metų dažniausiai buvo naudojamos tik 22 kortos, nes tik Didieji Arkanai atsispindėjo piešiniuose. Šiandien toks apribojimas neturi prasmės.

Klausimą, kurį norite užduoti Taro kortoms, gerai apmąstykite. Jokių siūlomų ar draudžiamų klausimų nėra.

Svarbu žinoti: korta – tarsi veidrodis. Jūs galite klausti apie antrą ar trečią asmenį. Tada atsakydamos kortos kartu įskaito jūsų supratimą apie tuos asmenis bei jūsų santykius su jais. Jei klausiate apie kitą asmenį, pats irgi esate įtraukiamas į būrimą.

Maišykite kortas taip, kaip esate įpratęs. Visi įpareigojantys liepimai (maišyti kortas kaire ranka, maišyti jas paskleistas ant stalo ir t.t.) yra gryna apgaulė. Svarbiausia – asmeninis ritualas, o ne įpareigojantys nurodymai. Vienintelis pasiūlymas būtų maišyti taip, kad mintyse pirštų galiukais kiekvieną jų paliestumėte, pajaustumėte. Jei norite, tą galite padaryti ir tiesiogine prasme…

Iš pradžių išsirinkite būrimo būdą, o tik paskui dėliokite kortas. Kortų dėliojimo pavyzdį galite pasirinkit iš įvairios literatūros, interneto, sugalvoti pats ar pasinaudoti šioje svetainėje pateiktais pavyzdžiais – tik po to užduokite klausimą.

Traukite kortas taip, kaip esate įpratęs. Išdėstykite jas prieš save užverstas taip, kaip nurodyta pasirinktame būrimo variante.

Kortos paprastai atverčiamos po vieną. Tik suvokus ir baigus interpretuoti vieną kortą, galima versti kitą.

Viskas, kas įvyksta klausiant vienos kortos, gali būti priskiriama galutinio atsakymo turiniui.

Į klausimą atsako visos išdėstytos kortos.

 

Comments are closed.