VI – MYLIMIEJI

Balso vaikai arba Visagalių dievybių orakulas

Tai pirmoji korta, kur nugalėtas dualizmas, priešybės suvienytos. Tai jausmų įkvėpimo, numanymų, gilinimosi į save, abstraktaus mąstymo simbolis.

Vienok meilė – tai ne tik vienybė, bet ir pagunda. Ji taip pat reiškia pasirinkimo, kurį reik padaryti, neišvengiamumą, tačiau tai reik daryt labiau vadovaujantis intuicija nei protu. Ne veltui senovėje Mylimųjų kortą vadino Bifurcatio – sankryža, kelio išsišakojimas.

Jūs rasite savo rojų, jei ištyrinėsite ir panaikinsite iki šiol nematytas neigiamas savybes. Išsiaiškinkite viską, ką suvokiate kaip rojų. Nesistenkite savo nelaimės suversti kitiems, taip pat savo partneriui ar partnerei. Jei norite išlaikyti ir atskleisti laimę, pasitikėkite meilės ir pažinimo jėga.

Kortos reikšmė:

Nebijok gundymų – jų vis tiek neišvengsi.
Priimk obuolį, kurį paduoda Ieva, nes meilė – tai vienintelė jėga,
Galinti tave išgydyti iš kančių.
Pamilk – ir pamatysi, kaip viskas aplinkui pakito: spalvos tapo
Ryškesnės, oras švaresnis, o žmonės – geresni.
Įmanoma, kad šį kartą tu pirmąkart
Taip giliai pažinai kitą žmogų, kad tavo paties bėdos ir
Pojūčiai jaudins daug mažiau, nei jo bėdos ir pojūčiai.
Leisk pailsėti protui; pabūk jausmo valdžioje.

Tiesiai realiame gyvenime simbolizuoja emocinį, širdies ryšį, o taip pat žmogaus, kuris jus papildys, atsiradimą. Kartu su gerom kortom gali reikšti šeimyninį ryšį, partnerystę. Meilė ir draugystė. Kai kada malonūs draugiški susitikimai ir pilni abipusio džiaugsmo ryšiai.

Perversta psichikos srityje reiškia prieštaravimus, vidinį susidvejinimą, konfliktą su savimi. Gali būti chaoso ženklas, taip pat sumišimo, jausmų stabilumo trūkumo. Realybėje ši korta kalba apie išsiskyrimą, meilės planų griūtį.

 

Ankstesnė korta: V – Žynys | Kita korta: VII – Kovos vežimas

Comments are closed.