II – ŽYNĖ / ŠVENTIKĖ / POPIEŽĖ

Sidabrinės žvaigždės žynė
Jei klausiantis – moteris, ši korta išdedama kaip klausiančiojo simbolis. Ši korta kartais dar vadinama Šventyklos durimis.

Žynė vaizduoja dvasinį pradą, tačiau paslėptąją jo dalį, pasąmonę. Tai vyriškojo prado (kurį vaizduoja Magas) simbolinė priešingybė. Kad suprastų kitą, žmogus pirmiausia savyje turi rasti tai, kas juos jungia; todėl ši korta reiškia ir harmoniją, pusiausvyrą tarp priešingybių. Simbolizuoja intuiciją, kūrybines jėgas, vaizduotę, yra lyg ir paslėpta kūrybinio proceso pusė.

Kortos reikšmė:

Neieškok nei paaiškinimų, nei pateisinamų sprendimams, kuriuos darai.
Pasikliauk jausmu, vidiniu balsu: jie neapgaus.
Tu turi didelę vidinę jėgą ir galėtum gydyti sergančius, jei tik panorėtum.
Neatiduok šios jėgos per daug kasdienėms smulkmenoms:
Vertink kiekvieną minutę, kurią gali skirti sau, kad įsiklausytum į vidinį balsą.
Būk vertas pats savęs.
Tačiau savo paties akyse nesodink savęs į sostą!
Saugok jausmų ir minčių aiškumą, bet nebūk per daug šaltas artimiesiems.

Tiesiai reiškia intuityvų naujų sprendimų ieškojimą. Gali reikšti iki šiol paslėptus faktorius, įtakojančius jūsų darbą ir šeimyninį gyvenimą. Šiuo laikotarpiu jūs pilnas paslapčių, o jūsų psichiniai gebėjimai nepaaiškinamu būdu daro įtaką artimiesiems.

Perversta reiškia problemas, kurios atsirado dėl nepakankamo numatymo. Tai taip pat paviršutiniškų žinių simbolis. Moterims reiktų aiškinti kaip supratingumo nebuvimą ir nesugebėjimą bendradarbiauti su savo lyties atstovėm. Vyrams – priešiškumas tokioms moteriškoms savybėms kaip švelnumas, minkštumas, sentimentalumas, rūpestingumas.

 

Ankstesnė korta: I – Magas | Kita korta: III – Valdovė

Comments are closed.