Romantika (7 kortų dėlionė)

Meilės dienos vakaras jau čia… Dovanojame jums dar vieną Taro kortų dėliojimo būdą, skirtą meilės ir tarpusavio santykių klausimams spręsti…

1 korta – Ar yra vilties patirti meilę ir romantiką ateityje?

2 korta – Ar naujas mylimasis/mylimoji bus panašus į ankstesnius?

3 korta – Ar santykiai bus tvirti?

4 korta – Ar santykiai bus įpareigojantys?

5 korta – Ar yra vedybų tikimybė?

6 korta – Ar santykiai bus ilgalaikiai ir kokybiški?

7 korta – Ką galima padaryti, kad rasčiau tikrą ir ilgalaikę meilę?

Kai klausiame Taro apie santykius ir meilę, nereikėtų pamiršti, kad visgi esame savo likimo kalviai ir tik mes patys galime kontroliuoti savo veiksmus ir poelgius. Nepamirškim, kad mūsų jausmai ir emocijos nuolat kinta, o Taro kortų patarimai – tai tik nuorodos ir jokiu būdu ne taisyklės.

Taro kortų dėliojimo būdas ROMANTIKA – puikus įrankis tiems, kurie ieško romantinių santykių arba tiems, kurie tik visai nesenai į tokius įžengė. Šios dėlionės tikslas – padėti pažvelgti giliau į savo pačių poreikius bei gauti patarimų kaip ir ką galima pakeisti, jei to tikrai reikia.

Kai suvokiame santykių skleidžiamą energiją, tuomet atsiranda ir suvokimas, kur gali kilti problemų ir kaip jas spręsti. Būrimas ROMANTIKA gali nurodyti ne tik silpnąsias santykių puses, bet ir stipriąsias, bei pateikti keletą nuorodų kaip tuos gerus santykius išlaikyti.

Naudojant šį būrimo būdą, svarbu atsiriboti nuo savo troškimų ir į viską pažvelgti atviru ir blaiviu protu – kortos kartais gali pasakyti ne tai ką taip trokštame išgirsti. Svarbu tai priimti ir apmąstyti, o tik tuomet daryti sprendimus.

Comments are closed.