Ar leisti kitiems liesti tavo Taro kortas

cards-e1416257497620Nesenai nusipirkai naują Taro kortų kaladę ir dabar stebi kaip tavo klientas bando tas kortas maišyti, kaip kortos krenta jam iš rankų ir pasklinda ant grindų, kaip jis bando tas kortas surinkti atgal į visumą, negrabiais pirštais užlenkdamas kortų kampus. Tu negali į tai žiūrėti ramia širdimi! „Kokio velnio daviau šiam asmeniui savo Taro kortas?!”

Skirtingi žmonės skirtingai žiūri į tai, duoti ar neduoti kitam asmeniui liesti savo Taro kortas. Kai kurie džiaugiasi galėdami savo klientui įduoti kortas į rankas, kai ruošiasi Taro skaitymui, tuo pačiu paprašo kliento nukreipti į Taro kortas savo energiją, kad galėtų gauti aiškų ir susijusį su pačiu klientu skaitymą. Kartais ir būrėjas, ir klientas maišo kortas, kad abu labiau įsilietų į skaitymą.

Tuo tarpu, kiti mėgsta, kad klientas dėstytų savo problemą ir klausimus, kol skaitytojas maišo savo Taro kortų kaladę (panašiai kaip internetinio (on-line) skaitymo metu. Tokio tipo skaitytojai dažniausiai labai saugo savo Taro kortas ir pasistengia, kad niekas kitas, tik jie tas kortas gali liesti. Taro kortos tokiam aiškintojui yra kažkas švento. Kartu tai apsaugo ir nuo neigiamos energijos, kurią klientas gali perduoti kortoms.

Man asmeniškai nėra skirtumo. Dažnai viskas priklauso nuo žmogaus, kuris atsiduria prieš mane. Būna atvejų, kai paprašau savo klientų išmaišyti ir nukelti kortas, kad jie ne tik įkrautų kortas savo energija, bet ir patys galėtų labiau susikoncentruoti į seansą. Tačiau, būna atvejų, kai klientai patys bijo Taro kortų, jiems smalsu ką jos pasakys, bet į rankas tikrai neims. Kai tenka burti internetu, savaime suprantama, kad kortas maišau pati dėl labai paprastos priežasties – kartais mano klientai būna kitame pasaulio kampe…

Tai gi, kokio tipo aiškintoja (-as) esi tu? Ar tu nieko prieš, kai kiti ima tavo Taro kortas į rankas, ar tu saugai jas kaip savo akį? O gal tu kažkas per viduriuką – turi vieną Taro kortų kaladę, kuria daliniesi su kitais, o kitą ar kitas laikai tik sau?

Comments are closed.