Tęsiame straipsniuką Ką kiekvienas pradedantis Taro būrėjas turi žinoti (2 dalis. Pirmą dalį galite rasti čia).
Praėjusį kartą apžvelgėm tokius aspektus kaip Taisyklės, Taro studijos ir kas yra Taro. Šiandien pakalbėsime apie:
Kaladės
[wp-svg-icons icon=”quill” wrap=”i”] Išsirink kaladę, kuri tau patraukli.
[wp-svg-icons icon=”quill” wrap=”i”] Išsirink kaladę, kuri atrodo, jog buvo sukurta tau. Su ja tau patogu ir jauku. Būk tikras, kad kaladė „pažadina” tavo jausmus ir intuiciją.
[wp-svg-icons icon=”quill” wrap=”i”] Išsirink vieną kaladę, su kuria tau gera ir gyvenk su ja ištisus metus (mažiausiai). Vėliau, jei norėsi, galėsi išsirinkti kitą.
[wp-svg-icons icon=”quill” wrap=”i”] Nuolat mokykis ir studijuok. Net jei turi mėgiamą kaladę, peržiūrėk ir domėkis kitomis kaladėmis, interpretacjomis, palygink jas.
[wp-svg-icons icon=”quill” wrap=”i”] Jei domiesi Taro simbolizmu ir tradicijomis, įsigyk nors vieną „tradicinę” kaladę ir pasidomėk iš kur tie simboliai kilę.
Dėliojimo būdai (dėlionės)
[wp-svg-icons icon=”quill” wrap=”i”] Pradėk nuo mažų dėlionių.
[wp-svg-icons icon=”quill” wrap=”i”] Pradėk nuo vienos ar trijų kortų dėlionių. Keltų Kryžius – per daug.
[wp-svg-icons icon=”quill” wrap=”i”] Gali susikurti savo dėliojimo būdą arba pasinaudoti jau sukurtais ir tradiciniais būdais.
Pasirengimas būrimui
[wp-svg-icons icon=”quill” wrap=”i”] Prieš imdamas kortas, nusiplauk rankas.
[wp-svg-icons icon=”quill” wrap=”i”] Susikaupk, susikoncentruok prieš burdamas.
[wp-svg-icons icon=”quill” wrap=”i”] Paruošk save seansui: uždek žvakę, pakviesk aukštesnes jėgas, paprašyk jų apsaugos ir pagalbos būrimo metu, kad viskas būtų aišku ir paprasta; ir kad saugotų tave nuo pikto.
[wp-svg-icons icon=”quill” wrap=”i”] Vienkartines servetėles visada turėk po ranka.
[wp-svg-icons icon=”quill” wrap=”i”] Jei turi daug kaladžių, pasiūlyk klientui išsirinkti tą, kuri jam ar jai atrodo artimesnė.
[wp-svg-icons icon=”quill” wrap=”i”] Jei klientui kaladės nesvarbi, pasirink tą, kuri TAU artima ir kuri su TAVIMI bendrauja.
Etika
[wp-svg-icons icon=”quill” wrap=”i”] Žmonės patiki tau savo paslaptis. Saugok jas ir būk vertas tų žmonių pasitikėjimo
[wp-svg-icons icon=”quill” wrap=”i”] Aiškink kortas tam žmogui, kuris šiuo metu pas tave. Nepasiduok pagundai aiškinti kortas klausiančiojo žmonai (vyrui) / draugei / bosui / brolienei ir pan, nebent tas asmuo taip pat dalyvauja seanse. Būk etiškas, nesikišk ten, kur neprašo.
Taro konsultacija
[wp-svg-icons icon=”quill” wrap=”i”] Rask teisingą klausimą tiek aiškinimui, tiek kiekvienai išdėliotai kortai. Kiekvienas aiškinimas yra daugiau klausinėjimas nei idėjų formavimas.
[wp-svg-icons icon=”quill” wrap=”i”] Neklausinėk vėl ir vėl apie tą patį. Tai gali tapti blogu įpročiu, neatsiklausęs kortų nebegalėsi ir žingsnio žengti. Padaryk pertraukėlę.
[wp-svg-icons icon=”quill” wrap=”i”] Naudok kortas tam, kad geriau save pažintum ir suprastum. Dažniausiai jos tik atskleis tai, ką jau ir taip žinai, bet kažkodėl nekreipi dėmesio.
[wp-svg-icons icon=”quill” wrap=”i”] Nesistenk numatyti ar pranašauti ateities (na, galbūt vėliau, kai įgausi patirties).
[wp-svg-icons icon=”quill” wrap=”i”] Nebijok apjungti modalumus: astrologiją, auros skaitymą, chiromantiją ir t.t.
[wp-svg-icons icon=”quill” wrap=”i”] Koncentruokis ties kortomis, nieko papildomai nepridėk tol, kol „neišspausi” visko iš dėlionės, kurią turi prieš save.