XI – TEISINGUMAS / GEIDULYS / STIPRYBĖ

Tiesos valdovo dukra arba Pusiausvyros valdovas

Panaudokite esamus prieštaravimus tam, kad sužinotumėt, kaip geriausia įvairias jėgas tuo pačiu metu paskirstyti ir naudoti. Teigiamas ryšys su seksualumu yra jūsų pastangų sėkmės rezultatas ir sąlyga.

Ši korta tik patvirtina ją ištraukusio žmogaus padarytą atradimą: taip, pasaulis sudarytas būtent taip, kaip jis tai mato dabar, viskas pasirodė kitaip nei atrodė prieš tai; bet ir jis pats pasirodė esąs visai ne toks, kokiu save laikė. Tas, kuris iš dievų reikalauja teisingumo, neturi pamiršti, kad pirma sąskaita bus pateikta jam pačiam.

Kortos reikšmė:

Būk sąžiningas pats su savimi:
Juk tu jau žinai, kad už viską teks
Atsakyti. Tu pats norėjai sužinoti
Tiesą – ką daryti, jei ji iš tavęs
Atima paskutines iliuzijas?
Tai, aišku, skaudu, bet neverta
Nusiminti. Geriau suimti save į
Rankas ir priimti pasaulį tokiu,
Koks jis yra. O štai apie save
Verta daugiau pamąstyti: ar
Verta tęsti tą gyvenimą, kurį
Gyvenai iki šiol? Bet pirmiausia
Atiduok senas skolas…

Tiesiai psichikos srityje ši korta reiškia brandumą ir gyvenimišką patirtį. Realybėje – sąlygas, susitarimus ir veiklą, susietą su teise, galbūt ginčų bylas, skyrybas, kai kada nuostolių padengimą. Priklausomai nuo kitų kortų, gali reikšti vedybas arba dabartinių santykių legalizavimą.
Ši korta – tai dvasios pusiausvyros simbolis, o taip pat reiškia sugebėjimą rasti bendrą kalbą su kitais žmonėmis – ypač svarbiuose reikaluose.

Perversta – tai trūkumas. Taip pat reiškia teisminius reikalus, ilgai neišsprendžiamus. Psichikos srityje – charakterio nepastovumas, neteisingumas, nekompetentingumas, įtūžis, apmaudas.

 

Ankstesnė korta: X – Likimo ratas | Kita korta: XII – Pakaruoklis

Comments are closed.