Rekomenduojamos Taro kortų kaladės pradedantiesiems

Žemiau esančioje lentelėje rasite rekomenduojamas Taro kortų kalades pradedantiesiems. Tiesą pasakius, iš visos galybės kada nors išleistų Taro kortų kaladžių yra beveik neįmanoma atrinkti tik kelias geriausias, bet pradedantiesiems žemiau atrinktų turėtų užtekti, o su kitom Taro kortų kaladėm galėsite susipažinti vėliau.

Pavadinimai surašyti angliškai, nes dauguma Taro kortų kaladžių yra spausdinamos ir parduodamos būtent šia kalba. Taip pat pateikiame trumpą aprašymą ir paveiksliuką kaip tos kortos atrodo bei kur jas būtų galima įsigyti... Kai kur matysite sutrumpinimą BMK, kuris reiškia Balta Maža Knygelė - dažniausiai tai instrukcija su trumpais kortų aprašymais. Kur įsigyti? Galite rinktis Amazon.com arba BookDepository.com (nemokamas pristatymas visame pasaulyje).

Paliekame atvirus komentarus. Tad, jei kils kokių minčių arba jei norėtumėte sužinoti apie kitas konkrečias kalades, parašykite.

[wpsm_comparison_table id="1" class="center-table-align"]

2 Comments

 1. Laba diena ,noreciau nusipirkti Taro kortas ,bet kad butu vertimas lietuviu kalba.Aciu

  • Vilnius Occult

   Sveiki, Ramune,
   deja, bet lietuvių kalba Taro kortų nėra. Lietuviškai išleistos yra tik kitos būrimams ir įžvalgoms skirtos kortos: G.O.M., Lenormand ir Osho Tarot Zen.
   Yra dar ir tokia galimybė: įsigykite lietuvių kalba išleistą knygelę pradedantiesiems, šiose dažnai būna kortos, kurias tereikia išsikirpti.

Comments are closed