Taro kortos. Kada galima burti, o kada ne?

Taigi, šiandien pašnekėkime apie tai

Kada galima burti, o kada nepatartina ir reikėtų to vengti.

Negalima burti, kai nenori to daryti. Tiksliau tariant, galima tai daryti per jėgą, bet kaip ir viskas, ką darome per prievartą, tai ir toks būrimas nebus efektyvus. Bet jei Taro kortų būrimai ir aiškinimai tapo tavo profesija, tai tokį atsikalbinėjimą kaip „aš nenoriu” teks pamiršti.

taro stalas mazasIš tiesų, tai tu turi pilną teisę atsisakyti burti bet kuriam savo klientui, ypač jei tas klientas verčia tave įsitempti, sunerimti ar kelia nesaugumo ir baimės jausmą. Su praktika tokius psichiškai ir emociškai nepastovius žmones pradėsi skirti labai lengvai. Ir patikėk, tu tikrai neprivalai palaikyti su jais jokių ryšių.

Paros laikas ir savijauta neturi reikšmės. Tokios priežastys kaip bažnytinės ar valstybinės šventės – tik patogus išsisukimas nuo pareigos. Visiškai nesvarbu kokia Mėnulio, Saulės ar kitų žvaigždžių pozicija, kelinta diena, kokiam ženkle vienas ar kitas objektas randasi, nesvarbu išeiginė ar darbo diena – esmė yra: kaip rimtai žiūrite į tai kuo užsiimate, galite sau leisti pravaikštas ir tingėjimo nuotaikas ar ne. Net ir fizinis negalavimas neturėtų būti eiliniu atsisakymu ir daryti įtakos tavo interpretacijoms. Na, nebent tikrai labai labai blogai jautiesi ir rankose nenulaikai net kortų kaladės…

Mano manymu, svarbiausia yra kreipti dėmesį ne į oficialias datas, planetų padėtis ir panašiai, o į savo pojūčius ir į kylančias mintis: galima dabar burti ar ne. Kai kurios moteriškos lyties atstovės neburia kritinėmis dienomis.

Kitas mano asmeninis patarimas: nedaryk to, jei vartojai bent lašą alkoholio ar kitas svaiginančias medžiagas.

Prieš pasakydamas NE, visada pagalvok: ar savo draugui, kuris paskambino tau antrą valandą nakties ir verkia, jog tai gyvybės ir mirties klausimas, negi jam pasakysi, kad nebursi, nes kažkur girdėjai ar skaitei, kad negalima burti ketvirtadienį po saulėlydžio?

1tmptl_separator3

Kokias papildomas priemones reikėtų turėti po ranka būrimo metu?

Priemones, kurios gali padėti Taro kortų būrimo metu, galima padalinti į vertingas, bet nebūtinas ir į svarbią pagalbą tavo pirminei koncentracijai. Pirmoji vertinga, bet nebūtina priemonė – popieriaus lapas užrašams ir tušinukas. Štai tau įprastos situacijos pavyzdys: savo klientui naudoji ne vieną būrimo būdą, o kelis. Taip praėjo trys „raundai” (skirtingi etapai), o ties ketvirtu norisi prisiminti ką gi labiausiai akcentavo pirmas ar antras būdas. Taip jau gavosi, kad nei tu, nei tavo klientas nebepamenate apie ką buvo kalbama pačioje pradžioje. Tad mano patarimas:  pirmojo, antrojo ir kitų būrimo etapų išvadas turėtum pasižymėti bent keliais žodžiais, kad viso būrimo pabaigoje galima būtų padaryti liginamąsias išvadas: kaip būtų geriau pasielgti: ar taip kaip buvo paminėta pirmame variante ar ketvirtame?

Antra gera priemonė – skaičiuotuvas. Žinoma, jis nereikalingas, jei nesiruoši naudoti būrimo, kurio pabaigoje reikia suskaičiuoti kortų numerius arba jei tikrai gerai skaičiuoji. Bet jei diena buvo ilga ir sudėtinga, skaičiuotuvas tikrai gali praversti.

taro priemonesStaltiesė ar koks kitas patiesalas ant stalo gali sužaisti ir kaip nebūtinas, bet gražus, patogus ir dekoracijai skirtas daiktas, ir kaip priemonė susikoncentruoti.

Susikoncentruoti padedančios priemonės – tai jau visiškai asmeninis reikalas. Taip sakant, kiekvienam savo. Aš asmeniškai visada po ranka turiu krištolinę piramidę, kuri žvakių šviesoje spinduliuoja ir savotiškai hipnotizuoja. Rekomenduoti, kad būtina turėti vieną ar kitą daiktą – labai sudėtinga, nes tai kas padeda susikoncentruoti man, gali blaškyti tavo dėmesį.

Savo mokiniams tokios priemonės paieškas siūlau pradėti nuo paprastų dalykų. Vienas iš variantų – pasinaudoti vienu ar keliais stichijų simboliais: žvakės liepsna, stiklinė su vandeniu ar nedidelis stalo fontanas, akmuo; taip pat tiks ir nedidelis simbolinis kardas, kristalas, amuletas ir pan. Galima pasirinkti kažką viena, o galima kombinuoti. Su laiku suvoksi, kad kai kurie objektai tavo dėmesį prikausto geriau nei kiti. O galbūt tau išvis nereikia jokios pagalbinės priemonės?

Labai dažnai pradedantys tarologai (o ir kito tipo būrėjai) į savo darbinę aplinką suneša viską, ką randa „mistiško” ar turinčio „magiškų galių”: varpeliai, krištolo rutuliai, Budos statulėlė šalia Izidės, išskleidusios savo sparnus, daug žvakių, smilkalų ir pan. Gerai, jei turi savo stilių ir visi objektai tarpusavyje dera. O kas jei visko per daug? Nepamiršk paprasto priežodžio: kas per daug, tas tas nesveika. Rask savo stilių, nepersistenk su dekoracijom.

Sėkmės!

Comments are closed.