Kaip apvalyti Taro kortas

Taro kortų apvalymas – svarbus procesas, jei nori išlaikyti teigiamą energiją būrimų metu ar tuomet, kai tiesiog nutarei pabendrauti su savo kortomis. Šiame straipsnyje pateiksiu keletą Taro kortų apvalymo būdų: kaip ir kada geriausia tai daryti.

Kada reikia apvalyti Taro kortas?
Iš esmės, praleidus kažkiek laiko su Taro kortomis ir įgavus šiokios tokios patirties, tu tiesiog žinosi, kad atėjo laikas tai padaryti – bus toks įkyrus jausmas, kad su jūsų kortomis kažkas negerai ir kažką reikia pakeisti. Bet yra ir kitos situacijos, kai suprasi, jog tai tavo pareiga tas Taro kortas apvalyti ir jomis pasirūpinti:

 • Kiti žmonės lietė tavo kortas
 • Kai nusipirkai naują ar jau naudotą Taro kaladę
 • Kai ką tik baigei tikrai varginantį Taro kortų skaitymo seansą
 • Kai tavo Taro kortos ilgai gulėjo nenaudojamos
 • Kai tu ar tavo Taro kortos susidūrėte su daug negatyvios energijos (pvz, labai negatyviai nusiteikęs klientas, sudėtinga situacija tavo asmeniniam gyvenime ir pan.)
 • Kai atrodo, jog tavo Taro skaitymai tapo neaiškūs, nesusiję ar „įstrigę”
 • Kai kortos iškrito iš rankų ir pasipylė ant grindų ar įvyko kokia kita nelaimė
 • Ar kai tu tiesiog nauji atnaujinti savo ir kortų ryšį

Kaip valyto Taro kortų kaladę
tarot-healing-amethyst-and-lavenderYra pakankamai daug įvairių būdų, kuriuos tu gali panaudoti negatyvios energijos išvalymui ar Taro kaladės apvalymui. Svarbu yra išsirinkti tą būdą (-us), kuris būtų tinkamas tau asmeniškai ir tiktų konkrečiai situacijai. Pavyzdžiui, tu gali naudoti vieną būdą tarp Taro kortų aiškinimų, ir kitą būdą, kai atlikinėsi kasmetinius, kassavaitinius ar pan. valymus. Žemiau rasi keletą Taro kortų (ir ne tik) apvalymo būdų:

 • Kortų rūšiavimas ir maišymas. Pirmiausia, išrūšiuok savo kortas, pradėk nuo Didžiųjų Arkanų, vėliau pagal kiekvieną Mažųjų Arkanų mostį. Kol tai darysi, peržvelk kiekvieną kortą ir prisimink tą vieną svarbią žinutę, kurią ta korta pateikia tavo skaitymams. Tuo pačiu turi galimybę patikrinti, jog visos kortos vietoje ir nieko netrūksta. Kai kortos bus išrūšiuotos, pradėk naują kortų maišymą ir atgaivink savo kortas su savo energija. Kortų maišymui pasirink būdą, kuris tuo metu tau atrodo tinkamiausias.
 • Meditacija. Laikyk kortas abiejose rankose, užmerk akis ir atsipalaiduok. Atlaisvink save nuo bet kokios pašalinės minties ir tiesiog BŪK su savo kortomis. Gali įsivaizduoti Visatos energiją cirkuliuojančią per tave ir tavo kortas, apgaubiančią balta apsaugine šviesa. Tie, kurie esat susipažinę su Reiki, galite panaudoti gydomąją energiją savo kortų valymui: gydomąją Reiki energiją nukreipkite per savo kortas. Tai vienas iš paprastųjų variantų, kurį labai patogu naudoti tarp skaitymų ir leidžia susikoncentruoti ties kitu klientu.
 • Mėnulio vonia. Pilnatis – puikus gyvybės šaltinis tavo kortoms. Pilnaties metu tiesiog paskleisk savo kortas ant palangės mėnulio šviesoje, o jei yra galimybė, tai dar geriau būtų tai atlikti gryname ore.
 • Druskos vonia. Druska gerai ištraukia neigiamą energiją ir iš kortų, panašiai kaip kad naudojame druską kai kurių dėmių valymui. Pirmiausia, labai stipriai suvyniok savo Taro kortas į plastikinį maišelį. Tuomet paimk oro nepraleidžiantį ir didesnį nei tavo kortos indą, įdėk ten kortas ir užpilk jas druska iš visų pusių. Svarbu, kad indas būtų sandarus, nes druska ne tik gerai sutraukia įvairias energijas iš Taro kortų, bet ir sutraukia bet kokią drėgmę, kuri gali pažeisti tavo kortas. Taip užkastas kortas laikyk bent porą dienų ar net savaitę.
 • Grynas oras. Po lietaus ar šviečiant saulei, išnešk savo kortas į gryną orą, kad jos galėtų prisitraukti šviežios švarios energijos ir išsimaudyti apvalančiuose spinduliuose. Būk atsargus, nepalik kortų, kur jas gali pasigauti vėjas ar ten, kur gali pridaryti daugiau žalos nei naudos!
 • Smilkalų lazdelės. Uždek sausą šalavijo ar rozmarino puokštelę (ar pasinaudok parduotuvėje įsigytais smilkalais) ir tiesiog kelis kartus pavedžiok kortas virš dūmų. Tuo pačiu gali apvalyti ir savo naudojamus kristalus.
 • Elementų valymas. Tai sąmoningai parenkamas būdas, kuris atitinka keturis Taro kortose naudojamus elementus. Pavyzdžiui, valymas, pasitelkus Žemės elementą – naudok Druskos vonią; Vandenis elementas – naudok Mėnulio vonią arba kortas lengvai apšlakstyk vandeniu; Ugnies elementas – pavedžiok savo kortas virš uždegtos žvakės; Oro elementas – pasinaudok smilkalais. Kartais, stipresniam poveikiui, gali panaudoti ir visus keturis būdus per vieną seansą.

Dauguma kortų skaitytojų turi savo greitą apvalymo būdą, kurį jie naudoja po kiekvieno skaitymo – tai gali būti paprastas kortų permaišymas ar meditacija. Kartas nuo karto reikėtų atlikti ir gilesnius valymus, kad kortos turėtų laiko tikrai atsigauti. Pasirink tik tą būdą, kuris atrodo tau tinkamas ir naudok jį tuomet, kai manai, kad reikia.

Prižiūrėk savo kortas ir laikyk jas švariai
Dabar, kai apvalei savo Taro kortas, kyla klausimas: kaip gi tas kortas išlaikyti švariomis. Štai keletas idėjų:

 • Laikyk savo Taro kortas suvyniotas į specialią medžiagą, maišelyje ar specilioje Taro dėžutėje.
 • Laikyk savo Taro kortas šalia kvarco kristalo, kuris puikiai sugeria neigiamą energiją. Jei reikia apvalyti ir kristalą, gali pritaikyti vieną iš aukščiau paminėtų būdų.
 • Tarp skaitymų laikyk savo Taro kortas ant tam specialiai paruošto altoriaus.

Būtų šaunu, jei pasidalintumėte ir savo naudojamais apvalymo ir priežiūros metodais.

Comments are closed.